Online Görüşme

Online Görüşme

Hastanemiz tarafından uygun olan branşlarda ''Online danışmanlık hizmeti'' verilmektedir.

28.12.2020
Sağlık Rehberi
Hastanemiz tarafından uygun olan branşlarda ''Online danışmanlık hizmeti'' verilmektedir. Bu hizmetten yararlanabilmek için öncelikle ​linkteki​ formu doldurmanız gerekmektedir. Formu doldurduktan sonra asistanlarımız size randevu için ulaşacaktır.  

 
Hangi alanlarda ''Online danışmanlık hizmeti'' alabilirim ?  

Şu anda dermatoloji , psikiyatri doktorlarımız ve psikoloji ile beslenme diyet uzmanlarımız tarafından '' Online hizmet'' verilmektedir.

Online danışmanlık hizmeti için nasıl randevu alabilirim ?
  
Danışmanlık hizmeti için 0 216 488 72 00 no’lu telefon numaramızı arayarak randevu ve bilgi alabilirsiniz.

Hangi durumlar hizmet dışıdır ? 

Acil durumlarda bu hizmet verilmemektedir.

Online danışma hizmeti nasıl ve hangi sistemle sunulmaktadır ? 

Randevu alırken bizimle paylaştığınız veya formda belirttiğiniz cep telefonunuzdan randevu saatinizde Whatsapp Video üzerinden arayarak size ulaşacağız. 

Görüşmenin ödemesi nasıl alınmaktadır?

Cep telefonunuza veya e-mail adresinize gönderilecek Avicenna Umut Hastanesi ödeme sayfasının linkine tıklayarak kredi kartı bilgilerinizi güvenli ödeme altyapısını kullanarak ve kart bilgilerinizi telefon ile paylaşmadan girebilir veya bildireceğimiz hesap numaramıza havale-eft ile ödemeyi yapabilirsiniz.

Online danışmanlık hizmeti sonrasında kontrol görüşmesi hakkınız var mıdır ? 

Bu tür bir hakkınız bulunmamakla beraber doktorumuzla sonrasında whatsapp mesaj sistemini kullanarak irtibatta kalabilirsiniz.

SGK , kurum veya özel sağlık sigortalarım geçerli midir ? 

Özel sağlık sigortaları, SGK , banka sandıkları ve diğer kurum anlaşmaları tarafından Avicenna  Online Danışmanlık  hizmeti karşılanmamaktadır. 
 
Görüşme ve bağlantı için gereksinimler neler?

Ön (selfie) kamerası olan herhangi bir akıllı telefona Whatsapp uygulaması yüklenmiş olmalı ve kaliteli bir görüşme için yüksek hızlı internet bağlantınız olmalıdır. Randevu saatinizden 15 dk öncesinde uygun bir yerde görüşme hizmeti için hazır bulunmanız gerekmektedir.

Video görüşme süresi ne kadardır ?

Görüşmelerimiz 15 dk ile sınırlıdır. Bu süre ancak doktorunuzun inisiyatifi ile uzatılabilir.

Görüntülü görüşme için sizi aradığımız telefon numarasını sonrasında hekimle tekrar görüşme yapmak için kullanabilir miyim?

İlgili numara sadece size verilen randevu saatinde ve hekiminizin yapacağı dış aramalar  amacıyla kullanılabilir. Sormak veya danışmak istediğiniz her türlü konu için 0216 488 72 00 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz.

İlaçlar nasıl temin edilecek ? 

İlaçlar için görüşme sonunda ihtiyaca göre bilgilendirme yapılacaktır. SGK veya diğer özel sigortalar ilaçların teminde kullanılamamaktadır.

Randevu saatinde hazır olmazsam ne olur?

Size verilen randevu saatinizde size ulaşamadığımız durumunda hizmeti kullanmaktan vazgeçmiş sayılırsınız. Ücret iadesi yapılmaz. Ücret iadesi hangi durumlarda yapılabilir? Ödenen hizmet bedeli randevu saatinden 2 saat öncesine kadar çağrı merkezimiz olan 0216 488 72 00’ ı aramanız ve randevuyu iptal etmeniz durumunda iptal edilir ve size iade edilir.Randevu saatinize 15 dakika kalaya kadar olan iptallerde ise ücretten %30 hizmet bedeli kesilerek size iade yapılır. Randevu saatinizde size ulaşamadığımız durumunda ise iptal yapılmaz  hizmet verilmiş sayılır. 

Bu hizmeti alan hastalarımız KVKK sözleşmesini kabul etmiş sayılırlar. Sözleşmeyi incelemek için http://kartal.avicennahastaneleri.com/mevzuat linkini tıklayabilirsiniz.